Адреса театру

79008, м. Львів, вул. Лесі Українки,1

Камерна сцена

м. Львів, пр. Свободи, 26

Телефони

+38 (032) 235-55-83  (каса)

+38 (032) 235-67-62  (адміністрація)

Блакитна Троянда Фото з вистави - Блакитна Троянда

Сцена з вистави

Ремонт та реставрація

Ремонтно-реставраційні роботи фасаду театру сатном на 20.06.2012

20.06.2012

     Робітники розповіли нам багато цікавих деталей, про свою роботу, зокрема зазначили, що вона дуже філігранна. Адже вимагає перевірки кожної цеглинки зовнішнього шару фасаду на якість та пошкодження. Особливої уваги заслуговує і підхід до виконання реставраційних робіт: «Ми робимо все поступово: спочатку зняли повністю всю штукатурку, наразі видаляємо всю пошкоджену часом та зовнішніми факторами цеглу. До роботи підходимо відповідально, бо намагаємося зберегти принцип за яким будувався театр. Вставляємо штирі, не зловживаємо цементом, адже надмірна його кількість шкодить, одним словом – формуємо кладку з верху до низу. Можливо неозброєним оком видасться, що роботи зроблено мало, але спеціалісти, які поглянуть, можуть відверто сказати, що вона є у певній кількості», - зазначив виконроб Храмов Борис Юрійович. До завершення цього тижня планується допрацювати зовнішній шар цегляного фасаду театру. А з понеділка перейти до реконструкції карнизів та вікон.
      Прес-служба театру триматиме Вас у курсі справи і повідомлятиме про роботи щотижня у розділах Події та Ремонтно-реставраційні роботи  офіційного сайту Національного театру ім. М. Заньковецької. 
   
Олеся Галканова 
 Прес-служба театру   

Зустріч Губернатора Львівської області Василя Горбаля з керівництвом Національного театру ім. М. Заньковецької

15.07.2010

     23 червня Національний театр ім. М. Заньковецької відвідали львівські високопосадовці на чолі з Губернатором Львівської області Василем Горбалем. Під час візиту було розглянуто ряд питань по реконструкції будівлі театру.

Олеся Галканова
керівник бюро (прес-слудба, сайт)
НАУД театр ім. М. Заньковецької

Андрій Мацяк: «Під час кризи наші прибутки зростають...»

11.09.2009

Андрій Мацяк: «Під час кризи наші прибутки зростають...»

Національний академічний український драматичний театр ім.М.Заньковецької завершив свій 91-ий театральний сезон. На його сценах, великій та камерній, глядачі могли побачити рекордну кількість прем’єр – 12 нових вистав. “Дама з камеліями”, “Історія коня”, “Божевільна”, “Криза”… Та життя театру відбувається не лише на сцені, у нього є й своє бурхливе закулісся, приховане від глядачів. Генеральний директор Театру ім. Марії Заньковецької заслужений діяч мистецтв України Андрій Мацяк привідкрив завісу буднів театру і розповів кореспондентові “Леополіса” про фінансування, ремонт та атмосферу в колективі.

Чи збережемо скарб графа Скарбека? На сцені Міського театру графа Скарбека виступали Нікколо Паганіні, Ференц Ліст, Сара Бернар. А тепер його очікує ремонт

00.00.0000

   Споруда Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької у Львові – в аварійному стані. Це не дивно: з 1842 року, відколи меценат граф Станіслав Скарбек збудував театр, його не ремонтували. І ось нещодавно з’явилося розпорядження Кабінету Міністрів України, яке дирекція закладу культури вважає першим кроком до порятунку пам’ятки архітектури національного значення.
Лариса Марчук
Журнал "Віче" вересеневий номер.

2009-2024 ТЕАТР імені Марії Заньковецької
ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ!
Сайт створено в
REKLAMA.LVIV.UA