Адреса театру

79008, м. Львів, вул. Лесі Українки,1

Камерна сцена

м. Львів, пр. Свободи, 26

Телефони

+38 (032) 235-55-83  (каса)

+38 (032) 235-67-62  (адміністрація)

Бояриня Фото з вистави - Бояриня

Оксана - М. Шуиейко

Головна Новини Ремонт та реставрація Зустріч Губернатора Львівської області Василя Горбаля з керівництвом Національного театру ім. М. Заньковецької

Зустріч Губернатора Львівської області Василя Горбаля з керівництвом Національного театру ім. М. Заньковецької

15.07.2010

Зустріч Губернатора Львівської області Василя Горбаля з 
керівництвом Національного театру ім. М. Заньковецької


    23 червня Національний театр ім. М. Заньковецької відвідали львівські високопосадовці на чолі з Губернатором Львівської області Василем Горбалем. Під час візиту було розглянуто ряд питань по реконструкції будівлі театру.
      Генеральний директор театру Андрій Мацяк доповів про стан будівлі, а також реставраційні та реконструкційні роботи  за весь час його перебування на даній посаді. Зокрема було повідомлено про проектні роботи, урядові рішення та затвердження плану заходів Кабінетом Міністрів України стосовно реконструкції будівлі, яка входить в історичну спадщину міста Львова. Також, було наголошено на тому, що якби виділення коштів на реконструкцію театру було внесено окремим пунктом до бюджету їхнє постачання було б систематичним, а отже і проведення робіт мало б певну послідовність та інтенсивність. Саме таке рішення з боку Кабінету міністрів могло б гарантувати постійне надходження коштів з бюджету. 
     Окремим пунктом, окрім вище згаданих питань, розглядалося відселення мешканців, які проживають над приміщенням театру, а саме: 43 квартири і надати 57 квартир за розрахунками житлового сектору Львівської міської ради.     
     Також велася розмова про винесення трансформаторної підстанції та генераторного цеху Оперного театру з подвір’я Національного театру ім. М. Заньковецької .  
     З огляду на те, що театр займає лише частину будівлі, роботи мають проводитись саме в «театральній частині».     
     Результати зустрічі – позитивні, адже Губернатор запевнив керівництво театру про те, що у повному обсязі доповість у Київ про зустріч та усі питання, які на ній обговорювались.

Олеся Галканова
керівник бюро (прес-слудба, сайт)
НАУД театр ім. М. Заньковецької

2009-2023 ТЕАТР імені Марії Заньковецької
ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ!
Сайт створено в
REKLAMA.LVIV.UA