Адреса театру

79008, м. Львів, вул. Лесі Українки,1

Камерна сцена

м. Львів, пр. Свободи, 26

Телефони

+38 (032) 235-55-83  (каса)

+38 (032) 235-67-62  (адміністрація)

Криза Фото з вистави - Криза

Надія - н. а. України Д. Зелізна, Наталя - В. Копоть

Головна Новини Події Французька осінь у Києві: Заньківчани відкрили театральний сезон у столиці нашої держави

Французька осінь у Києві: Заньківчани відкрили театральний сезон у столиці нашої держави

12.09.2012

     З 4 по 7 вересня у приміщенні Національного Академічного Драматичного театру ім. І. Франка відбувся показ вистав Національного Академічного Українського Драматичного театру ім. М. Заньковецької. До уваги глядачів було перзентовано п'єси сучасних французьких драматургів, а саме: "Арт" Я. Рези та "Загадкові Варіації" Е.-Е. Шмітта. Дві кардинально різні історії про людей, яких ми можемо зустріти у реальному житті.     
    Гастролі викликали широкий резонанс у суспільстві і стали справжнім віддкриттям театрального сезону у столиці нашої держави. Вистави відвідали багато шанованих та почесних гостей, які висловили своє захоплення майстерністю акторів та постановками.  Зокрема до Заньківчан завітали: Міністр економічного розвитку і торгівлі України Петро Порошенко з родиною, нар. деп. Оксана Білозір, Посол Франці в Україні Ален Ремі з дружиною, аташе з питань культури при посольстві франції в Україні Франкі Бландо, Почесний консул Франції у Львові Данило Ярема, представник Посольства Російської Федерації в Україні, гості з Міністерства Культури України, народні депутати, відомі театральні діячі та критики тощо.
     Гастролі відбулися за підтримки Почесного консула Франції у Львові Данила Яреми, а також Посольства Франції в Україні та Французького інституту у Києві.  Дякуємо за сприяння Міністерству Культури України такерівництву Національного театру ім. І. Франка в особі Генерального директора Михайла Захаревича.     
    Особливу подяку хочемо висловити панові Сергію Міщенку та Компанії "ІЛТА", а також Максиму Храмову і Мережі "Егоїсти".
Олеся Галканова
Прес-служба

2009-2024 ТЕАТР імені Марії Заньковецької
ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ!
Сайт створено в
REKLAMA.LVIV.UA