Адреса театру

79008, м. Львів, вул. Лесі Українки,1

Камерна сцена

м. Львів, пр. Свободи, 26

Телефони

+38 (032) 235-55-83  (каса)

+38 (032) 235-67-62  (адміністрація)

Вода життя Фото з вистави - Вода життя

фото з вистави

Звуки життя

Благодійний концерт

Прем'єра - 13.06.2010

    Вітаю усіх не байдужих, усіх, хто вірить у мрію і готовий боротись до останнього за щастя не тільки своє, але й тих, хто його потребує. Сьогодні звертаюсь до Вас не тільки від імені Національного театру ім. М. Заньковецької, але й як людина, якій не байдуже до того, що відбувається довкола. Вірю, що мої слова залишать слід у Ваших серцях.     

     Нещодавно я познайомилася з двома прекрасними дітьми з дуже дорослим поглядом. Річ у тім, що дітки від народження нічого не чують, у їхньому світі не має звичних звуків і все довкола вони сприймають через зір, через дотик тощо. Дивлячись на них я подумала, що це велике чудо чути… Чути, як вранці пролітають по трасі машини, як дріботить дощ, як хтось в маршрутці дуже голосно розмовляє по телефону, чути подругу, яка постійно бубонить про заміжжя. А музика… як прекрасно слухати пісню, її історію, насолоджуватись почуттями, що пробуджуються від звуків.        

     Тому сьогодні Ми звертаємося до вашого чуття. Почуйте нас і допоможіть Софійці та Юрчикові Вознякам назбирати гроші на складну операцію по відновленню слуху. Кожний Ваш внесок – це крок до музики, до дощу, до шелесту листя, до слова.       
   
      Запрошуємо усіх не байдужих 13 червня о 18:00 на благодійний концерт «Звуки життя» за участю Остапа, «Пікардійської Терції», Олесі Киричук, Лілії Ваврин, балету «Фієста» та Оркесту національного театру ім. М. Заньковецької.      
Покажемо, що означає «ЧУТИ».    

Олеся Галканова

керівник бюро (прес-служба, сайт)
НАУД театр ім. М. Заньковецької
Архів вистав
2009-2023 ТЕАТР імені Марії Заньковецької
ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ!
Сайт створено в
REKLAMA.LVIV.UA