Адреса театру

79008, м. Львів, вул. Лесі Українки,1

Камерна сцена

м. Львів, пр. Свободи, 26

Телефони

+38 (032) 235-55-83  (каса)

+38 (032) 235-67-62  (адміністрація)

Ханума Фото з вистави - Ханума

Князь – н. а. України Я. Юхницький

Головна Новини Події Нехай буде любов посеред нас…

Нехай буде любов посеред нас…

11.12.2013

     Вночі 11.12.2013 року на Майдані Незалежності в Києві силові структури намагалися розігнати мирну демонстрацію. Це глибоко вразило нас. Ми – громадяни вільної держави, які згідно з Конституцією України мають право на висловлення власної думки та свободу слова, а тим паче на проведення мирних мітингів. Настав складний час для нашої держави, але піднімати руку на власний народ – це не вихід! Ми маємо слухати один одного і чути, дивитися і бачити. Ми засуджуємо будь-яке використання сили проти мирних громадян! Ми проти кровопролиття та насилля! Ніколи і ніхто не міг вирішити проблем без порозуміння, відкритості та прозорості.   
         Окрему подяку висловлюємо мешканцям столиці. Кияни ми пишаємося Вашою мужністю, стійкістю, готовністю боронити нашу державу! Господь з Вами!   
        Більше як дві тисячі років тому, людство отримало великий подарунок, адже народилася найбільша людина, яка коли-небудь жила на цій землі. Ця людина зробила вчинок, який і досі ніхто не може забути. Що саме? – Навчила нас, що любов понад усе. Любов «милосердствує, не заздрить, не чинить лихого, не шукає тільки свого, все зносить, вірить у все і все терпить».  
      У наших душах звучить молитва за Україну, за кожного мешканця нашої прекрасної, великої та унікальної держави. Наші думки з усіма, адже ми – єдині. Повз всі незгоди, негаразди та проблеми ми мусимо не втрачати людяності та толерантності. Адже життя – це дар!

Заньківчани! 


2009-2023 ТЕАТР імені Марії Заньковецької
ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ!
Сайт створено в
REKLAMA.LVIV.UA