Адреса театру

79008, м. Львів, вул. Лесі Українки,1

Камерна сцена

м. Львів, пр. Свободи, 26

Телефони

+38 (032) 235-55-83  (каса)

+38 (032) 235-67-62  (адміністрація)

Вода життя Фото з вистави - Вода життя

фото з вистави

Головна Новини Події Допоможемо Дем'янові разом!

Допоможемо Дем'янові разом!

05.11.2012

10 листопада 2012 року 
17:00 
Храм св. Лазаря 
(вул. М. Коперника 27)    

«Благодійний концерт 
Оркестру Національного театру ім. М. Заньковецької»    

ВХІД     ВІЛЬНИЙ 
       
 Вже стало доброю традицією для оркестру Національного академічного українського драматичного театру ім. М. Заньковецької восени проводити благодійні концерти у храмі св. Лазаря. Цьогоріч причина вагома, як, зрештою, завжди. Річ у тім, що у Дем’яна Гирича лікарі виявили лейкемію. Хлопчику лише дев’ять років, але він вірить у те, що все буде добре, бо на світі є чудеса.       
     Запрошуємо Вас до храму, де звучатиме музика, яка змушувала тисячі людей плакати і сміятися. Осіннього вечора ця музика буде боротися за життя, буде намагатися врятувати маленького хлопчика, який ще стільки не чув, стільки не бачив. Кажуть, мистецтво завжди дає надію. Буде прекрасно, якщо ми разом дамо можливість дитині відчути життя на повну.     
      Ми не змушуємо Вас, але просимо про допомогу. Пам’ятаймо, що життя – це дар!       
       
         Довідка.     
     У програмі концерту звучатимуть наступні твори: Концерт для двох гобоїв А. Вівальді, Бранденбурзький концерт №4 Й. С. Баха, концерт для кларнета і альта М. Бруха, концерт для гітари і бандонеона А. П’яцолли тощо. Солуватимуть заслужені артисти України Т. Івасик та А. Вакула, а також відомий львівський гітарист С. Гурін та флейтист Р. Левчак. Своїми талантами дивуватимуть і молоді львівські виконавці М. Масляк, М. Лень, Ж. Масляк, В. Яремій. Диригент оркестру Національного театру ім. М. Заньковецької заслужений артист України Богдан Мочурад.      
   Олеся Галканова 
Фахівець із зв’язків з громадськістю;
   та роботи з пресою

2009-2024 ТЕАТР імені Марії Заньковецької
ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ!
Сайт створено в
REKLAMA.LVIV.UA