Адреса театру

79008, м. Львів, вул. Лесі Українки,1

Камерна сцена

м. Львів, пр. Свободи, 26

Телефони

+38 (032) 235-55-83  (каса)

+38 (032) 235-67-62  (адміністрація)

Троє товаришів Фото з вистави - Троє товаришів

Фото з вистави "Троє товаришів" Е.-М. Ремарка

Катерина Хом’як

Заслужена артистка України

Народилася 22 грудня 1922 року.
Освіта - Дніпропетровське театральне училище (вибула з ІІІ курсу).
Серед нагород - Орден Княгині Ольги ІІІ ст.


Репертуар

  • «Солдат повернувся додому» Бірюков - Васько
  • «Острів твоєї мрії» М. Зарудний - Нелла
  • «Син генерала» І. Рагада - Галина Іванівна
  • «З коханям не жатрують» П. Кальдерон - Леонора
  • «Ім’я» І. Кочерги - Зоя Лагутіна
  • «І один у полі воїн» Ю. Дольд - Моніка
  • «Якщо ти любиш» М. Зарудний - Мотя
  • «Моя сім’я» Е. де Філіппо - Розарія
  • «Дівчата нашої країни» І. Микитенко - Марія Шапіга
  • «Доки сонце зійде» М. Кропивницький - Текля
  • «Веселка» М.Зарудний - Наташа
  • «Чорний змій» - Ярина
  • «Під покрівлею нашого дому» - Наташа
  • «Дочка прокурора» Ю. Яновського - Ліля
  • «Поступися місцем» В. Дельман - Кора
  • «Король Лір» В. Шекспір - Регана
  • «Спасибі тобі, моє кохання» О. Коломіець - Галя
  • «Антеї» М. Зарудний - Олена
  • «Чужий дім» М. Зарудний - Таня
  • «В різдвяну ніч» П. Корваш - Ангеля
  • «Рим 17 до запитання» М.Зарудний - Надія Іванівна
  • «Шануй батька свого» В. Лаврентьєв - Ірина
  • «Спиніться» І. Рагада - Маша
  • «Любов і закон» П. Когоут - Майка Грабетова
  • «Камінь на дорозі» Медведенка - Надія
  • «Персональна справа» І. Штейн - Маряна
  • «Човен хитається» Я. Галан - Леся
  • «В добрий час» В. Розов - Катя
  • «Крила» О. Корнійчук - Ліда
  • «Під золотим орлом» Я. Галан - Норма Фансі
  • «Не судилось» М. Старицький - Аннушка
  • «Чайка» А. Чехова - Поліна Андріївна
  • «Третя патетична» М. Погодін - Настя
  • «Діти сонця» М. Горький - Фіма
  • «Коли мертві оживають» І. Рагада - Магда
  • «Мої друзі» О. Корнійчук - Ангеліна
  • «Як поживаєш, хлопче» В. Панов - Жінка без імені
  • «Колеги» В. Аксьонов - Віра
  • «Чому посміхаються зорі» О. Корнійчук - Оксана
  • «Кадри» І. Микитенко - Кіра Богоявленська
  • «Гріх і покаяння» І. Карпенко - Марина
  • «Сестри Річинські» І. Вільде, Б. Антків - Катерина
  • «Головний екзамен» М. Зарудний - Марина Іванівна
  • «Таке довге, довге літо» М. Зарудний - Юля
  • «Під високими зорями» М. Зарудний - Федора
  • «Тил» М. Зарудний - Ольга
  • «В степах України» О. Корнійчук - Палажка
  • «Восени, коли зацвіла яблуня» Я. Верещак - Ганна Дзвонар
  • «У цьому тихому старому домі» О. Арбузов - Ніна Леонідівна
  • «Неділя день для себе» В. Сосін - Хромченко
  • «Пора жовтого листя» М. Зарудний - Катерина
  • «Моє слово» В. Стефаник - Побожна
  • «Дами і гусари» О. Фредро - панна Анеля
  • «І змовкли птахи» І. Шамякін - Катерина
  • «Мої надії» М. Шатров - Надія
  • «Украдене щастя» І. Франко - Настя
  • «Юрко Крук» П. Козланюк - Мокрина
  • «Правда» О. Корнійчук - Марта
  • «Кафедра» В. Врублевська - Занагалова
  • «Лісова пісня» Леся Українка - мати Лукаша
  • «Марія Заньковецька» І. Рябокляч - Горпина Захарівна
  • «Декамерон» Д. Бокаччо - сусідка
  • «Хета Ніскавуорі» Х. Вуолійоки - стара Марі
  • «Дикий ангел» О. Коломієць - Уляна
  • «Рогозяне гніздо» Я. Купала - Мариля
  • «Здрастуй Прип’ять» О. Левада - Тамара
  • «Гріх і покаяння» І. Карпенко - Пріська
  • «Кам’яний господар» Леся Українка - Маріквіта
  • «Іменем землі і сонця» Й. Друце - мати Жанет
  • «Суд пам’яти» М. Петренко - мати
  • «Житейське море» І. Карпенко - Райська
  • «Котигорошко» А. Шиян - мати Котигорошка
  • «Пам'ять серця» О. Корнійчук - Варвара
  • «Коли цвіте акація» Вінніков - Свєта Журова
  • «Убий Лева» О. Коломієць - Бабуся
  • «Ой, не ходи, Грицю» М. Старицький - Вустя
  • «Мар’я» Куравцев - Мотря
  • «Безталанна» І. Карпенко - Ганна
  • «В наймах у Мельпомени» Н. Бічуя - Осиповичеві
  • «Дім, де розбиваються серця» Б.Шоу - Няня
  • «Гайдамаки» Т. Шевченк - Шинкарка
  • «Танго» С. Мрожек - Євгенія
  • «Маруся Чурай» Л. Костенко - Демидиха
  • «Ой радуйся земле» - Господиня
  • «Меланхолійний вальс» О. Кобилянська, Б. Антків - Катерина
  • «Філомена Маритурано» Е. Де Еліно - Розалія
  • «Дами і гусари» О. Фредро - Аргонова
  • «Дикий Ангел» О. Коломієць - мати
  • «Народний Малахій» М. Куліш - Тарасівна
  • «Павло Полуботок» К. Буревій - нерідна жінка
  • «Брехня» В. Винниченко - Пульхерія
  • «Батурин» Б. Лепкий - жінка
  • «Герда Габлер» Г. Ібсен -
  • «Вічний раб» В. Шевчук - Павучиха
  • «Іменем землі і сонця» Й. Друце - мати
  • «Розорене гніздо» - Мариля
  • «Лісова пісня» Леся Українка - мати
  • «Хета Ніскавуорі» Х. Вуолійокі - Марі
  • «Марія Заньковецька» І. Рачада - Горпина Захарівна
  • «Котигорошко» А. Шиян - мати
  • «Біда навчить» Я. Стельмах - Квочка, Сава
  • «Рисове зерно» А. Ніколаї - мати
  • «Ісус, син Бога живого» В. Босович - гебрейка
  • «Кнок» Ж. Ромен - п.Парпале
  • «У неділю рано зілля копала...» О.Кобилянська -
  • «Моя професія – сеньйор із вищого світу» Д. Скарначчі, Р. Тарапузі - Матильда
  • «Мачуха» О. де Бальзак - Маргарита
  • «Неповторність» Л. Костенко - поезія
  • «Тригрошева опера» Б. Брехт - Пічне
  • «Талан» М. Старицького - Палажка
  • «Тріумфальна жінка» Н.Ковалик - п.Катруся
  • «Дядя Ваня» А. Чехов - Марина
  • «Ханума» А.Цагарелі - Ануш
  • «Вісім люблячих жінок» Р. Тома -
  • «Івона, принцеса бургундська » В. Гомбрович - 2-а дама
  • «Квартет» Р. Харвуд - Сісі
  • «Запрошення в замок» Ж. Ануй - пані Демерморт
  • «Хелемські мудреці» М.Гершензон - вдова
  • «Дім Бернарди Альби» Г. Лорка -
  • «Валентин і Валентина» М.Рощин - бабуся

2009-2024 ТЕАТР імені Марії Заньковецької
ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ!
Сайт створено в
REKLAMA.LVIV.UA