Адреса театру

79008, м. Львів, вул. Лесі Українки,1

Камерна сцена

м. Львів, пр. Свободи, 26

Телефони

+38 (032) 235-55-83  (каса)

+38 (032) 235-67-62  (адміністрація)

Історія коня Фото з вистави - Історія коня

фото з вистави

Головна Новини Статті У театрі Заньковецької після ремонту поменшає глядацьких місць

У театрі Заньковецької після ремонту поменшає глядацьких місць

15.10.2013

Під час ремонтно-реставраційних робіт у Національному академічному українському драматичному театрі ім. М. Заньковецької планують зменшити кількість місць у глядацькому залі. Про це сьогодні, 15 жовтня, під час прес-конференції розповів директор ТзОВ «УкрДизайнГруп» Ігор Кузьмак.

«Ми зменшимо кількість місць у глядацькій залі. У театрі є приміщення комерційних фірм, які відгородили без відома самого театру, що порушило цілісність театру. Тому, якщо реконструювати театр, то потрібно зменшити кількість місць», – додав він. Крім цього, замінять крісла. «Більш комфортними будуть місця. Під іншим кутом зробимо сам партер для кращого візуального огляду», – сказав Ігор Кузьмак.

За його словами, коли почнуть роботи залу, потрібно буде, щоб кошти прийшли якнайшвидше. Генеральний директор Національного театру імені Марії Заньковецької Андрій Мацяк додав, що в іншому випадку театральна трупа довгий час не гратиме в театрі.

Головний архітектор проекту Ірина Томашевська розповіла, що кількість місць у залі зменшиться до 685, а зараз є близько 800. Це зроблять для покращення комфорту глядачів і пожежної безпеки.

Загалом реставрацію театру можуть завершити до 2017 року. Наступного року повинні завершити проектно-кошторисну документацію.

Нагадаємо, торік театр ім. Марії Заньковецької отримав 1,5 млн грн на ремонт фасаду. Крім цього, спільно з GIZ відреставрували 8 дверей та 44 вікна. Вартість робіт становила 344 тис. грн. 60% вартості робіт профінансували німці, а 40% – театр.
Джерело: www.zaxid.net

2009-2024 ТЕАТР імені Марії Заньковецької
ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ!
Сайт створено в
REKLAMA.LVIV.UA